Cera trądzikowa i problematyczna. Terapia Zdrowa Skóra.

Cera trądzikowa i problematyczna. Terapia Zdrowa Skóra.

Nasza nowa linia zabiegowa Master Herb cera trądzikowa jest to intensywna seria pielęgnacji cery problematycznej nastolatków i ludzi dorosłych, mężczyzn i kobiet.

Zmniejsza widoczność blizn, niweluje zaskórniki i skutecznie oczyszcza z toksyn, podnosi odporność, likwiduje zmęczenie skóry.Dzięki zbilansowanemu składowi, w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji, preparaty kosmetyczne użyte podczas zabiegu dają zauważalne wyniki w krótkim czasie. Kosmetyki z tej linii skutecznie oczyszczają cerę, koją, zwężają pory, zapobiegają rozwojowi blizn potrądzikowych, wzmagają syntezę kolagenu, chronią przed szkodliwym wpływem środowiska. Linia do cery problematycznej posiada optymalny zestaw preparatów z idealnie zbilansowanym składem komponentów naturalnych. Ekstrakty roślinne łagodzą podrażnioną cerę, likwidują łuszczenie, usuwają obrzmienia, poprawiają procesy  wymienne, odżywiają, nawilżają i odbudowują uszkodzoną cerę.

Składniki aktywne wchodzące w skład programu Zdrowa Skóra : olej jojoba, glukozyd oleju kokosowego, ekstrakt z szałwii, ekstrakt z aloe vera, ekstrakt z wiciokrzewu, ekstrakt z szałwii czerwonokorzennej, olej kamforowy, ekstrakt z chryzantemy, zielonej herbaty, alg morskich, bentonit, ekstrakt z oczaru, z bambusa, ekstrakt z lukrecji, kwiatów pomarańczy, nanocząsteczek pereł, ekstrakt z kasztanowca i olejek z drzewa herbacianego.

Pamiętając przystępując do programu Zdrowa Skóra że pielęgnacja w domu też jest bardzo ważna.

 Rezerwuj on-line