Laminowanie rzęs

Laminowanie rzęs

Laminowanie rzęs, czyli keratynowy lifting rzęs,jest to połączenie odżywiania, trwałego podkręcania i przyciemnienia rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale też sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości i głębi.
Jeśli uważasz że twoje  rzęsy są cieniutkie i proste jak druty albo codzienne używasz zalotki i widzisz jak na tym cierpią twoje rzęsy. Lub z rożnych  powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs w salonie, to z laminowania będziesz bardzo zadowolona. Zabieg delikatnie uniesie, pogrubi i podkręci twoje rzęsy oraz nieco je przyciemni. Bez uczucia ciężkości. Do tego wzmocni rzęsy naturalne i sprawi, że staną się bardziej widoczne. 
Laminowanie rzęs utrzymuje się od 2 do 3 miesięcy, w zależności od indywidualnych cech klientki. W  zabiegu laminowanie  nie występują ani uczulenie ani podrażnienie, nie licząc przypadków indywidualnej nadwrażliwości na preparaty używane do zabiegu.
Na rzęsy od razu po zabiegu można nakładać makijaż i stosować preparaty do jego zmycia. Można też chodzić na basen i do sauny, kąpać się w słonej morskiej wodzie i opalać się na słońcu. Rzęsy będą wyglądać bardzo naturalnie. Nie ma uczucia ciężkości, dyskomfortu. W większości przypadków nie występują żadne negatywne efekty procedury.
Cena zabiegu to 120 zł.


Rezerwuj on-line