Manicure i pedicure hybrydowy

Manicure i pedicure hybrydowyPiękne paznokcie nawet na 3 tygodnie to już możliwe. . .

Elegancka kobieta wie jaką rolę w jej wizerunku odgrywają detale.

Skóra dłoni i piękne paznokcie to atrybuty o które warto się zatroszczyć.
Czasem aby mieć piękne dłonie na długo, pielęgnacja domowa to za mało.

Wtedy warto skorzystać z usług profesjonalistek . A my zadbany abyś miała piękne wypielęgnowane dłonie z zawsze modnym kolorem.
Manicure hybrydowy to najnowszy trend w kosmetyce paznokci. Zabieg ten, to nowoczesne podejście do manicure, które pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci nawet do trzech tygodni. Manicure jest całkowicie bezpieczny dla płytki, a paznokcie zyskują naturalny wygląd. Podczas manicure hybrydowego wykorzystuje się produkty typu hybryd – nail color. Preparaty te łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i światło utwardzanego żelu. Specjalnie opracowane pigmenty zapewniają łatwość nakładania kosmetyku i szeroką gamę kolorystyczną, a właściwości żelu UV zapewniają długotrwały efekt (od 2 do 3 tygodni). Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta, nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy, a paznokcie zyskują naturalnie wyglądającą, zadbaną oprawę.

Manicure hybrydowy – 70 zł
Pedicure hybrydowy – 100 zł

Manicure i Pedicure Indigo z bazą proteinową polecany jest do Pań które chcą mieć zawsze pięknie i błyszczące paznokcie w modnych kolorach. Baza proteinowa dodatkowo wzmocni ich trwałość i odżywi płytkę paznokcia. Dzięki niej nie musimy się martwić iż nasze paznokcie po hybrydzie się osłabią.

Manicure hybrydowy Indigo + baza proteinowa – 80 zł
Pedicure Indigo + baza proteinowa – 120zł

.
.

 

.

Rezerwuj on-line