Przedłużanie rzęs – jak podkreślić oko.

Przedłużanie rzęs – jak podkreślić oko.

Każda z kobiet marzy o długich rzęsach oraz pięknym wyrazistym spojrzeniu. Tylko jak to uzyskać jeśli nie jesteśmy mistrzyniami w nakładaniu tuszu do rzęs a tym bardziej rano nie mamy na to czasu. Świetnym rozwiązaniem tego problemu jest przedłużanie rzęs. Tylko jaki sposób wybrać dla siebie? Na rynku kosmetycznym mamy szeroki wachlarz usług w tym zakresie. W skrócie wyjaśnimy jakie są metody i czym one się różnią aby każda z Pań mogła wybrać coś dla siebie . . .

Przedłużanie rzęs  metodą 1;1 – to jedna z pierwszych metod zakładania rzęs. Charakteryzuję się tym iż na każdą naszą rzęsę przyklejamy rzęsę jedwabną. Metoda ta się sprawdza dla mniej wymagających klientek ponieważ rzęsy jedwabne są dość sztywne i potrafią kłuć w powiekę jeśli są założone zbyt długie.

Przedłużanie rzęs metodą 2;1 lub 3;1 ( 2D – 3D) – ta metoda jest dość popularna polega na tym aby do jednej naszej rzęsy przyleć bardzo cieniutkie i delikatne rzęsy sztuczne pozbawione alergenów lub rzęsy z norek. ( niestety rzęsy z norek mają taki minus że potrafią uczulać). Decydując się na tą metodą trzeba mieć na uwadze że przyklejone rzęsy faktycznie muszą być dobrane odpowiednio do kondycji naszych rzęs aby za mocno ich nie obciążały. Najlepiej zdecydować się na cienkie rzęsy delikatnie podkręcone  typu Rzęsy Mooilash Classic.

Przedłużanie rzęs metodą Volume czyli objętościową przeznaczone jest dla najbardziej wymagających klientek które cenią sobie komfort a przy okazji wyraziste spojrzenie. Przy tej metodzie nakładane jest 3-5 rzęs sztucznych na naszą naturalną. Stosujemy tutaj Rzęsy Mooilash Camellia są specjalnie dobrane ultra lekkie i mięciutkie. Ich waga w porównaniu do tradycyjnych sztucznych rzęs została zredukowana aż o 70%. Takie rzęsy najwyższej jakości gwarantują nam iż nasze naturalne nie będą zbytnio obciążone a co za tym idzie zniszczone.   W efekcie otrzymujemy gęste, ciemne i grubsze rzęsy, a dzięki temu nasze spojrzenie nabiera wyrazu. Podczas nakładania rzęs Camelia możemy również uzyskać efekt ombre brąz ( czarne u nasady a brązowe na końcach ) dla Pań które chcą się cieszyć metodą objętościową ale wolą efekt delikatniejszy.

Zajrzyj na naszą galerię zdjęć w zakładce rzęsy może wybierzesz coś dla siebie. Na co dzień lub wyjątkową okazję 😉

 Rezerwuj on-line