Rezerwuj online

Przedłużanie rzęs

home » Oferta » Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

 
Przedłużanie zagęszczanie rzęs – Najnowsza technika Camellia.
Najpiękniejsze i najdelikatniejsze rzęsy już u nas. Nawet nie odczujesz że je masz a efekt będzie zniewalający.Wypróbuj już dziś . . .

Rzęsy Camellia  wyglądają naturalnie i pociągająco, tak że nie widać, iż są one przedłużone. Cechuje je naturalny skręt, tak więc nie trzeba już stosować zalotki. Rzęsy dostępne są w różnych długościach, grubościach oraz kolorach. Można je wmieszać w Twoje naturalne rzęsy i uzyskać niesamowity efekt. Nie dają one uczucia ciężkości oraz nie odczuwa się niczego co mogłoby powodować dyskomfort. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonuje się metodą jeden do jednego co oznacza, że pojedyncze rzęsy z proteiny jedwabiu doklejane są jedna po jednej do każdej Twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. W naszym gabinecie do wykonania zabiegu stosujemy jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs z certyfikatami najwyższej jakości.Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo czasochłonnym i precyzyjnym zabiegiem, często trwającym nawet do 3 godzin. Jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający. Przedłużone rzęsy utrzymują się od sześciu do ośmiu tygodni, tyle samo ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne. Budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsy, dlatego są nie do odróżnienia przez niedoświadczonego obserwatora.

Przedłużone rzęsy są wodoodporne więc bez obaw można korzystać z sauny lub basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem micelarnym. Nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem co może spowodować odklejanie się rzęs i utratę efektu długich rzęs. Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, jednakże co 4 tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.

-Przedłużanie rzęs – 200 zł
-Uzupełnienie rzęs po 3 tyg – 150zł

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Chcesz umówić się na wizytę?

Zapraszamy do kontaktu.

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności