Technologia plazmowa świetna i skuteczna alternatywa dla chirurgicznego liftingu powiek

Technologia plazmowa świetna i skuteczna alternatywa dla chirurgicznego liftingu powiek

Pojawienie się technologi plazmowej to ogromny krok w kosmetyce estetycznej, innowacyjna metoda walki z częstą przypadłością kobiet dojrzałych – nadmiar luźnej tkanki na górnej powiece . To także jedyna skuteczna możliwość zastąpienia chirurgicznego liftingu powiek. Nadmiar skóry na górnych powiekach to problem wielu klientek, które skarżą się że ich oczy wyglądają wciąż na przymknięte, w wykonanie ładnego makijażu graniczy z cudem. Plazma jest odpowiedzią na zmartwienia klientek, pozwala ona na uzyskanie między igłą a skórą prawdziwej plazmy która pozwala na uzyskanie niezwykłych i nie osiągalnych dotąd efektów. Naskórek w czasie zabiegu zostaje odparowany, co eliminuje ryzyko ewentualnych oparzeń czy innych powikłań i blizn. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna i mało inwazyjna.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym kremem Emla. Igła która którą jest zakończone urządzenie nie nakłuwa skóry, tylko delikatnie przesuwa się tuż nad jej powierzchnią. Głowica urządzenia emituje impulsy elektryczne, które prowadzą do mikrowyładowań. efekty zabiegu widoczne są odrazu, a ślady pozabiegowe w postaci strupków znikają do 7 dni.

Oprócz liftingu powiek możemy zrobić również też zabiegi na zmarszczki mimiczne okolic oczu jak i również zmarszczki palacza czy poprzeczne czoła. Plazma jest też skuteczna w walce z silnym trądzikiem jaki i również bliznami i włókniakami, brodawkami, znamionami czy naczyniami.

Przeciwwskazania do zabiegu :

  • Ciąża
  • Laktacja
  • Rozrusznik serca
  • Leczenie antybiotykami
  • Bliznowacenie

Cena zabiegu liftingu powieki górnej 1000 zł

Cena za 3 zabiegi liftingu powieki górnej 1800 zł ( w serii zabieg wykonujemy co 40 dni)

Usuwanie znamion i blizn na twarzy 250 zł

Zamykanie naczynek na twarzy 250 zł

Zamykanie naczynek nos 150 zł

Zamykanie naczynek policzki 200 zł

 

 Rezerwuj on-line