Jak wiadomo, medycyna estetyczna, to dziedzina ciesząca się od początku ogromną popularnością. Jeszcze niedawno kojarzona z zabiegami inwazyjnymi, a teraz dzięki współczesnym technologiom, pozwalająca niemal od razu wpłynąć na nasz wygląd, bez żadnych skutków ubocznych. INDIBA jest jednym z takich zabiegów.

 

INDIBA Deep Beauty jest zabiegiem opartym na bezpiecznej i nieinwazyjnej technologii czyli systemie Proionic, przyśpieszającym regenerację, zachowując fizjologię komórki i optymalizując aktywność tkankową. Wzrost elastyny i kolagenu w skórze, sprawia, że jest ona prawidłowo nawodniona, uelastyczniona i zregenerowana.

 

Nowoczesny zabieg INDIBA to nowoczesna technologia, która sprawi, że pierwsze różnice zauważymy już po pierwszym zabiegu! Jednak spektakularne efekty, dostrzeżemy po piątej wizycie. Co więcej, nie ma przeciwskazań do wykonywania tego zabiegu w mniejszych odstępach czasowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by go powtarzać codziennie!

 

Jeśli zdecydujemy się na wykonanie tego zabiegu w obrębie twarzy, z pewnością po jakimś czasie zauważymy znaczną redukcję zmarszczek, zagęszczenia naszej skóry oraz wygładzenia jej pod oczami. Poprawie ulegnie również owal naszej twarzy czyli tzw korekcja podwójnego

podbródka.

 

Czas trwania zabiegu to około 15 – 40 min, a jedynym zaleceniem do wykonania w dniu zabiegu jest to aby wypić dużą ilość wody.

 

Nie zapominajmy, że nawet jeśli technologia INDIBA jest bezinwazyjna i w większości przypadków bezpieczna, musimy pamiętać o pewnych przeciwskazaniach jakimi są: ciąża,  zakrzepowe zapalenie żył lub rozrusznik serca.