Keratynowe prostowanie włosów True Keratin

Marzysz o gładkich i lśniących włosach? Nie wiesz, jak osiągnąć zadowalający efekt? Koniecznie weź pod uwagę keratynowe prostowanie włosów True Keratin! O czym dokładnie mowa? Co dają tego typu zabiegi? Odpowiadamy!

Czym jest keratynowe prostowanie włosów True Keratin?

Keratynowe prostowanie włosów True Keratin to innowacyjny zabieg, który został stworzony w USA, ale szybko zyskał popularność na całym świecie, w tym również w Polsce. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ zabieg opiera się o keratynę, czyli o podstawowy budulec włosa, który w naturalny sposób go wygładza.

W czasie zabiegu keratyna jest wprowadzana głęboko w strukturę włosa, co skutkuje ich głębokim odżywieniem i odbudową. Efekty True Keratin da się też zauważyć wizualnie, ponieważ włosy stają się lśniące, zdrowsze i gładkie, a ich utrzymanie w takim stylu jest bardzo proste. 

Keratynowe prostowanie włosów True Keratin – dla kogo?

Bardzo często można spotkać się z opinią, że mamy do czynienia z zabiegiem, na który powinna zdecydować się każda kobieta, która marzy o prostych i lśniących włosach. Oczywiście jest w tym ziarnko prawdy, ale tego typu terapie najbardziej sprawdzają u osób, które mają bardzo zniszczone włosy, ponieważ to u nich będzie można zauważyć lepsze efekty.

Dodatkowo to właśnie na bardziej zniszczonych włosów dłużej działa terapia, więc o keratynowym prostowaniu włosów True Keratin głównie powinny pomyśleć panie, które mają włosy kręcone, puszące się i bardzo zniszczone.