Rezerwuj online

Stymulatory tkankowe dolina łez

home » Zabiegi Estetyczne » Stymulatory tkankowe - dolina łez
 
Dolina łez jest zagłębieniem pod okiem w obrębie oczodołu, które wpływa na postrzeganie jej posiadaczki jako zmęczonej, smutnej, czasem nawet chorej i dużo starszej. Jeśli problem dotyczy również Ciebie, nie musisz się martwić – jest na to rozwiązanie!
Na czym polega zabieg?
Zabieg Lumi Eyes polega na stymulowaniu tkanek w taki sposób, by uzyskać efekt wypełnienia w trakcie zabiegu mezoterapii igłowej okolic oczu oraz doliny łez. Z pomocą wysokiej jakości produktu iniekcyjnego można osiągnąć pożądany efekt w okolicy oczu, odświeżyć spojrzenie i nadać mu młodzieńczego blasku. 
Jakich efektów możesz się spodziewać?
Dzięki użyciu stymulatorów tkankowych aplikowanych w okolicy oczu można osiągnąć spektakularne efekty obejmujące ujędrnienie skóry w okolicy oczu, nawilżenie, odżywienie oraz rozjaśnienie skóry. Ponadto, skóra staje się elastyczna nieestetyczne cienie pod oczami odchodzą w zapomnienie. Co ważne, zabieg ten można traktować zarówno jako terapia anti-age, jak i zabieg profilaktyczny, który zapobiegnie rozwojowi doliny łez w przyszłości. 
Stymulator to nie wypełniacz – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie? Między innymi dlatego, że w efekcie naturalnie zachodzących procesów dzięki użyciu stymulatorów można użyć trwalszy rezultat, a nie chwilowy efekt wypełnienia, który szybko znika. Dlatego stymulatory tkankowe w redukcji doliny łez można uznać za bardziej efektywne. 


Cennik.
- 1 zabieg oczy - 400 zł
- 3 zabiegi oczy - 1000 zł


 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Chcesz umówić się na wizytę?

Zapraszamy do kontaktu.

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności