Rezerwuj online

Stymulatory tkankowe

home » Zabiegi Estetyczne » Stymulatory tkankowe

 


Nowa skóra, nowa twarz z użyciem stymulatorów tkankowych.


Stymulatory tkankowe – odzyskaj młodzieńczą jędrność skóry twarzy!
Stymulatory tkankowe to jedno z najnowocześniejszych odkryć kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dzięki zabiegowi struktura skóry ulega odbudowaniu za sprawą wydzielaniu kolagenu i elastyny. Stymulatory tkankowe to preparaty na bazie hydroksyapatytu wapnia, aminokwasów, kwasu L-polimlekowego czy kolagenu. Odpowiednio dobrany przez naszego specjalistę preparat pozwoli osiągnąć najlepsze efekty.
Na czym polega zabieg?
Stymulatory tkankowe w odpowiednim stężeniu wstrzykiwane są w skórę twarzy. Zabieg szczególnie polecany jest osobom prowadzących intensywny tryb życia i narażonym na stres oraz niewyspanie, spędzającym wiele godzin w klimatyzowanych pomieszczeniach, lub po prostu tym, którzy marzą o odzyskaniu młodzieńczego blasku.
Jakich efektów możesz się spodziewać?
Stymulatory tkankowe to nie wypełniacze, więc nie należy spodziewać się powiększenia objętości tkanek twarzy. Zadaniem zabiegu jest przywrócenie jędrności skóry na twarzy oraz odzyskanie utraconych przez nią parametrów. 
Efekt zabiegu widoczny jest już po 2 sesjach powtarzanych w odstępie miesięcznym. Zauważalne jest większe napięcie mięśniowe, co pozwoli osiągnąć efekt naturalnego liftingu skóry. Rezultatem wykonania zabiegu z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych są oceniane jako bardziej skuteczne niż mezoterapia igłowa! Jeśli marzysz o odwróceniu procesów starzenia, zwiększeniu napięciu i jędrności skóry oraz zminimalizowaniu defektów skórnych, koniecznie wypróbuj kuracji z pomocą stymulatorów tkankowych.


 
  Cena
1 zabieg 1000zł
2 zabiegi 1800 zł

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Chcesz umówić się na wizytę?

Zapraszamy do kontaktu.

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności