Diva Clinic Beata Witkowska; Warszawa, ul. Hanki Czaki 2 lok U1; Telefon kontaktowy: 668-979-552

Jak wiadomo, medycyna estetyczna, to dziedzina ciesząca się od początku ogromną popularnością. Jeszcze niedawno kojarzona z zabiegami inwazyjnymi, a teraz dzięki współczesnym technologiom, pozwalająca niemal od razu wpłynąć na nasz wygląd, bez żadnych skutków ubocznych. INDIBA jest jednym z takich zabiegów.

INDIBA Deep Beauty jest zabiegiem opartym na bezpiecznej i nieinwazyjnej technologii czyli systemie Proionic, przyśpieszającym regenerację, zachowując fizjologię komórki i optymalizując aktywność tkankową. Wzrost elastyny i kolagenu w skórze, sprawia, że jest ona prawidłowo nawodniona, uelastyczniona i zregenerowana.

Nowoczesny zabieg INDIBA to nowoczesna technologia, która sprawi, że pierwsze różnice zauważymy już po pierwszym zabiegu! Jednak spektakularne efekty, dostrzeżemy po piątej wizycie. Co więcej, nie ma przeciwskazań do wykonywania tego zabiegu w mniejszych odstępach czasowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by go powtarzać codziennie!

Jeśli zdecydujemy się na wykonanie tego zabiegu w obrębie twarzy, z pewnością po jakimś czasie zauważymy znaczną redukcję zmarszczek, zagęszczenia naszej skóry oraz wygładzenia jej pod oczami. Poprawie ulegnie również owal naszej twarzy czyli tzw korekcja podwójnego

podbródka.

Czas trwania zabiegu to około 15 – 40 min, a jedynym zaleceniem do wykonania w dniu zabiegu jest to aby wypić dużą ilość wody.

Nie zapominajmy, że nawet jeśli technologia INDIBA jest bezinwazyjna i w większości przypadków bezpieczna, musimy pamiętać o pewnych przeciwskazaniach jakimi są: ciąża,  zakrzepowe zapalenie żył lub rozrusznik serca.

Jeśli mówimy o technologii INDIBA która jest bezpieczna i bezinwazyjna, musimy koniecznie zaznaczyć, że znalazła ona swoje zastosowanie także w zabiegach na pozostałe partie ciała. Głównym celem zabiegu jest poprawa jędrności i napięcia skóry. Podczas pracy urządzenia wykorzystywany jest radiofrekwencyjny prąd o częstotliwości 448 kHz, stosowany wcześniej w medycynie regeneracyjnej. Sam zabieg polega na regeneracji tkanek, optymalizacji ich aktywności oraz przywracaniu ich fizjologii w sposób naturalny.

Taki zakres fal można z całą pewnością, wykorzystać również w pracy ze świeżymi bliznami, co spowoduje szybsze gojenie się ich np. po operacjach plastycznych, w obrębie twarzy, powiek, ciała, w przypadku trądziku i wszelkich stanów zapalnych skóry.

Nieodzownym przełomem w technologii INDIBA jest możliwość bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu na grupach pacjentów, których jak dotąd wykluczano! przeciwwskazaniem do wykonywania większości dostępnych na rynku zabiegów i technologii są aktywne choroby nowotworowe oraz choroby autoimmunologiczne – i właśnie te ograniczenia nie dotyczą urządzenia INDIBA !

Dzięki temu narzędzia nie działają wbrew, a wręcz zgodnie z naturą ludzkiego organizmu.      Przede wszystkim stymulują naturalne procesy i nie niszczą wszelkich struktur białkowych.        Cała technologia opiera się na już wcześniej wspomnianym systemie Proionic, pozwalającym na spektakularne działanie w zabiegach modelowania sylwetki, ujędrnieniu skóry i redukcji cellulitu, a także tkanki tłuszczowej.

Warto wspomnieć, że INDIBA oddziałowuje nie tylko na tkankę tłuszczową powierzchniową, ale również na głęboką oraz tzw tłuszcz wiscelarny. Do zabiegu wykorzystywane są odpowiednie elektrody w połączeniu z pracą manualną terapeuty. Sama metoda jest całkowicie bezbolesna, a w trakcie zabiegu odczuwalne jest jedynie przyjemne ciepło!

Jeśli mówimy o zaletach oferowanego zabiegu to głównie jest to:

  • redukcja rozstępów oraz cellulitu
  • ujędnienie ramion i ud
  • ujędnienie oraz podniesienie piersi
  • ujędrnienie oraz podniesienie pośladków
  • eliminacja złogów tłuszczowych
  • modelowanie brzucha,

Czas trwania jednej sesji to średnio 15 – 40 min. Również samo przygotowanie do zabiegu nie jest zbytnio absorbujące ponieważ jedynym zaleceniem jest to aby w dniu umówionej wizyty wypić dużą ilość wody!

Efekty zauważymy już po pierwszej wizycie, lecz znacznie lepsze rezultaty otrzymamy korzystając z serii zabiegowej, które należy wykonywać w odstępach 2-3 dni. Wspomniana wcześniej innowacyjność metody INDIBA, polega też na skróceniu czasu podczas którego oczekujemy na wymarzone efekty zabiegu – istnieje możliwość powtarza zabiegu codziennie, co sprawi, że nasza sylwetka szybciej będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom.

Cennik:

Indiba twarz – od 300 do 450zł.

Indiba twarz 10 zabiegów – 2200zł.

Indiba rewitalizacja skóry okolice oka – 150zł.

(cienie pod oczami, zmarszczki mimiczne, lifting powiek)

Indiba oczy 6 zabiegów – 600zł 

Indiba ciałi – od 300 do 400zł

Indiba ciało 10 zabiegów – 2200zł