DIVA CLINIC

Mezoterapia igłowa

DIVA CLINIC

Mezoterapia igłowa z biostymulatorami

mezoterapia 1

Mezoterapia po 30

Jest to silny booster (biostymulator) tkankowy, który znakomicie radzi sobie z różnymi niedoskonałościami związanymi z procesami starzenia skóry, brakiem elastyczności, przebarwieniami, utratą objętości, niejednolitym kolorytem, drobnymi zmarszczkami, nierównościami na powierzchni skóry i wieloma innymi.

Istotne wskazania do jego wykonania to:

-profilaktyka przeciwstarzeniowa – w każdym wieku,

-drobne zmarszczki, linie i bruzdy mimiczne

-szara, zmęczona, niedotleniona skóra,

-objawy fotostarzenia,

-utrata jędrności i elastyczności skóry,

-skóra narażona na działanie zanieczyszczeń i toksyn,

-skóra przesuszona i zniszczona słońcem,

-niejednolity koloryt skóry, przebarwienia,

-nierówna struktura skóry,

-zaskórniki, drobne niedoskonałości.
1 zabieg – 600 zł

mezoterapia2

Piękne oko

Dolina łez jest zagłębieniem pod okiem w obrębie oczodołu, które wpływa na postrzeganie jej posiadaczki jako zmęczonej, smutnej, czasem nawet chorej i dużo starszej. Jeśli problem dotyczy również Ciebie, nie musisz się martwić – jest na to rozwiązanie!
Na czym polega zabieg?
Zabieg Lumi Eyes polega na stymulowaniu tkanek w taki sposób, by uzyskać efekt wypełnienia w trakcie zabiegu mezoterapii igłowej okolic oczu oraz doliny łez. Z pomocą wysokiej jakości produktu iniekcyjnego można osiągnąć pożądany efekt w okolicy oczu, odświeżyć spojrzenie i nadać mu młodzieńczego blasku.
Jakich efektów możesz się spodziewać?
Dzięki użyciu stymulatorów tkankowych aplikowanych w okolicy oczu można osiągnąć spektakularne efekty obejmujące ujędrnienie skóry w okolicy oczu, nawilżenie, odżywienie oraz rozjaśnienie skóry. Ponadto, skóra staje się elastyczna nieestetyczne cienie pod oczami odchodzą w zapomnienie. Co ważne, zabieg ten można traktować zarówno jako terapia anti-age, jak i zabieg profilaktyczny, który zapobiegnie rozwojowi doliny łez w przyszłości.
Stymulator to nie wypełniacz – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie? Między innymi dlatego, że w efekcie naturalnie zachodzących procesów dzięki użyciu stymulatorów można użyć trwalszy rezultat, a nie chwilowy efekt wypełnienia, który szybko znika. Dlatego stymulatory tkankowe w redukcji doliny łez można uznać za bardziej efektywne.
1 zabieg oczy – 400 zł
3 zabiegi oczy – 1000 zł

Fifty year old woman is very pleased with her well-groomed face. Plastic surgery and collagen injections. Macro face. Selective focus on face. Realistic images with their own imperfections.

Cofnij czas

Nowa skóra, nowa twarz z użyciem stymulatorów tkankowych.

Stymulatory tkankowe – odzyskaj młodzieńczą jędrność skóry twarzy!
Stymulatory tkankowe to jedno z najnowocześniejszych odkryć kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dzięki zabiegowi struktura skóry ulega odbudowaniu za sprawą wydzielaniu kolagenu i elastyny. Stymulatory tkankowe to preparaty na bazie hydroksyapatytu wapnia, aminokwasów, kwasu L-polimlekowego czy kolagenu. Odpowiednio dobrany przez naszego specjalistę preparat pozwoli osiągnąć najlepsze efekty.
Na czym polega zabieg?
Stymulatory tkankowe w odpowiednim stężeniu wstrzykiwane są w skórę twarzy. Zabieg szczególnie polecany jest osobom prowadzących intensywny tryb życia i narażonym na stres oraz niewyspanie, spędzającym wiele godzin w klimatyzowanych pomieszczeniach, lub po prostu tym, którzy marzą o odzyskaniu młodzieńczego blasku.
Jakich efektów możesz się spodziewać?
Stymulatory tkankowe to nie wypełniacze, więc nie należy spodziewać się powiększenia objętości tkanek twarzy. Zadaniem zabiegu jest przywrócenie jędrności skóry na twarzy oraz odzyskanie utraconych przez nią parametrów.
Efekt zabiegu widoczny jest już po 2 sesjach powtarzanych w odstępie miesięcznym. Zauważalne jest większe napięcie mięśniowe, co pozwoli osiągnąć efekt naturalnego liftingu skóry. Rezultatem wykonania zabiegu z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych są oceniane jako bardziej skuteczne niż mezoterapia igłowa! Jeśli marzysz o odwróceniu procesów starzenia, zwiększeniu napięciu i jędrności skóry oraz zminimalizowaniu defektów skórnych, koniecznie wypróbuj kuracji z pomocą stymulatorów tkankowych.

1 zabieg – 1000 zł