DIVA CLINIC

Opinie

DIVA CLINIC

DIVA CLINIC BEATA WITKOWSKA SALON BEAUTY

Daria Darunia
Daria Darunia
2021-08-25
Mój ulubiony salon. Bardzo profesjonalne podejście od pierwszego spotkania. Doradztwo i konsultacje uwzględniające potrzeby klienta. Mam swoją stałą kosmetyczkę, które cechuje fachowość, rzetelność, opanowanie. Chodzę na zabiegi na twarz (kwasy i laser), jak również na pedicure i manicure. Polecam ten salon!!
Agata Piątkowska
Agata Piątkowska
2021-07-09
Profesjonalna obsługa co przekłada się na super efekty końcowe. Polecam z czystym sumieniem
Jakub Trybek
Jakub Trybek
2021-06-18
Pełen profesjonalizm
Michał Michalski
Michał Michalski
2021-03-22
Korzystałem z usług pani Beaty w zakresie laserowych zabiegów. Co dla mnie ważne, oprócz niezaprzeczalnych efektów - konkret, terminowość, bardzo przyjemna atmosfera, pełna sterylność. Jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam.
Allegrowiczka
Allegrowiczka
2021-03-20
Dużo było we mnie obaw, przed zabiegiem redukcji zmarszczek mimicznych. Nie wiedziałam, jak zareaguje moja skóra, a tego typu zabiegi muszą być wykonywane ekstremalnie profesjonalnie. Pani Beata to czarodziejka. Cudowna atmosfera, nie dość że zrelaksowałam się, to zabieg był bezbolesny, w 100% w reżimie sanitarnym, Pani Beata cudownie wyjaśniła, czego moja skóra potrzebuje, a efekty przerosły moje oczekiwania. Będę korzystać wyłącznie tutaj z tak wspaniałej i fachowej pomocy.