DIVA CLINIC

Modelowanie sylwetki

DIVA CLINIC

Elektrostymulacja

Elektrostymulacji na ciało Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że elektrostymulacja stanowi jedno z najlepszych rozwiązań w zmaganiach z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz zbędnych kilogramów, a także metoda ta wykorzystywana jest w terapiach leczniczych. Polega ona na pobudzeniu nerwów i mięśni za pomocą mikroprądów które poprzez elektrody nakładane na poszczególne partie ciała oddziałują na organizm. Urządzenie ma za zadanie przesyłać impulsy elektryczne, co ma doprowadzić do skurczu konkretnego mięśnia, co ma odzwierciedlać analogiczną sytuację do ćwiczeń fizycznych, tzw. bierny trening, a efekty mogą być praktycznie porównane do tych które otrzymamy po wielogodzinnych treningach. Powinniśmy zwrócić uwagę na to, iż najlepsze efekty otrzymamy w seriach zabiegowych przeprowadzanych co dwa dni lub nawet codziennie. Oczywistym jest to, że najbardziej satysfakcjonujące nas efekty przyjdą wraz z odpowiednią ilością wizyt. Jednakże sama terapia wykorzystująca elementy elektrostymulacji nie zastąpi nam w całości zdrowego trybu życia. Ze względu na to zalecana jest odpowiednia dieta, wystarczająca ilość snu i dostarczanych płynów, które będą dodatkami wspomagającym efekty, które powinniśmy otrzymać ze stosowanej terapii. Warto także zaznaczyć, iż pomimo faktu tego, że elektrostymulacja jest zabiegiem bezpiecznym, w wyjątkowych sytuacjach jest ona nie zalecana w przypadku osób cierpiących na przeróżne choroby serca, stany zapalne skóry bądź też mających nowotwory. Podobna sytuacja może też mieć miejsce w przypadku osób z żylakami lub epilepsją. Podstawową rolę jaką ma spełniać zabieg to wyrzeźbienie sylwetki i rozbudowa tkanki mięśniowej. Do zalet możemy też na pewno zaliczyć niwelację cellulitu, a także poprawę kolorytu. Jędrności czy napięcia skóry. Nie możemy także zapomnieć o wpływie na ukrwienie, dotlenienie i odżywienie jej. Ponadto elektrostymulacja zalecana jest w przypadku zastosowania rehabilitacyjnego oraz przy zmniejszaniu bólu np. kręgosłupa. Podsumowując wszystkie korzyści, poza takimi oczywistymi jak wyrzeźbienie czy też wzmocnienie masy mięśniowej bądź obniżenie wagi ciała, możemy także znaleźć aspekty mające wpływ na zdrowy wygląd zewnętrzny naszego organizmu czego z pewnością nam nie zapewni zwykły trening na siłowni.

1 zabieg 30 min – 60 zł
1 zabieg 45 min – 90 zł

Lipolaser

Jest opcjonalną metodą może być zastosowanie lipo lasera (tzw. zimnego lasera) którego zadaniem jest imitacja światła o długości 650nm. Wiązka świetlna przenika głęboko do warstw skóry, kierując się dalej na komórki tłuszczowe, w których w wyniku tego działania, występuje naturalna reakcja chemiczna, czego efektem jest rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są następnie do układu limfatycznego, gdzie później są metabolizowane. Ułatwieniem tego procesu są dodatkowe głowice, które mają za zadanie stymulację układu limfatycznego. Wygenerowana przez lipo laser wiązka zwiększa kontrolę nad ilością uwalnianego tłuszczu, przyczyniając się do efektywności przeprowadzanego zabiegu i nie dopuszczając do powstawania ewentualnych zniekształceń, nadmiernego rozluźnienia skóry czy też nierówności.
Działania lasera nie doprowadzają w żaden sposób do uszkodzenia sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych znajdujących się w pobliżu komórek tłuszczowych na które tylko i wyłącznie może wpływać owy laser. Ponadto wspomniane urządzenie, nie ma prawa zniszczyć błony komórek tłuszczowych, a ewentualnie je zredukować znaczny i zależny sposób odnośnie ich objętości bądź zawartości.
Kolejnymi zaletami o których warto wspomnieć może być to, iż jest to zabieg bezbolesny. Ponadto wysmukla sylwetkę, pozostawiając przy tym efekt odmłodzonej i zregenerowanej skóry. Jednakże, by efekty stały się dla nas satysfakcjonujące warto zastosować wspomniany zabieg najlepiej dwa razy w tygodniu, nie zapominając o odpowiedniej nie eksploatującej aż za bardzo diecie, odpowiedniej ilości spożytych płynów i wysiłku fizycznym, który może utrwalić otrzymane efekty o nawet 150%, zapobiegając przy tym w przyszłości ewentualnemu efektowi jo-jo, przeciwdziałając powstawaniu zatorów limfatycznych.
Nie należy oczywiście zapominać o tym, że bezinwazyjność tego zabiegu, nie czyni go całkowicie bezpiecznym w każdym przypadku. Wyjątkiem od takiej sytuacji mogą być problemy dermatologiczne skóry, cukrzyca, wysokie ciśnienie, operacje, stosowanie ziół bądź leków światło uczulających, ciąża, karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne lub choroby układu krążenia.
Czy warto stosować?
Zestawiając ze sobą wszelkie za i przeciw, widzimy, że zastosowanie lipo lasera niesie za sobą wiele korzyści takich jak poprawa jędrności skóry, wyrównanie powierzchni skóry, zmniejszenie obwodów ciała, a także redukcję cellulitu. Ponadto przyczyni się realnie do wymodelowania naszej figury i wpłynie pozytywnie na nasz metabolizm. Zabiegi lipo laserem zwykle nie przynoszą nieprzewidzianych skutków, a po zabiegu nie pozostaje jakikolwiek ślad na ciele. Zalecenia co do utrzymania osiągniętych efektów nie należą do drastycznie wymagających, gdyż należy jedynie zastosować odpowiednią dietę oraz ćwiczenia takie jak jazda na rowerze lub trening na bieżni.

1 zabieg 30 min – 60 zł
1 zabieg 45 min – 90 zł


Dermomasaż antycellulitowy

W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz w sposób widoczny redukcja obwodu ciała. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Zmniejszenie obrzęku uzyskuje się w efekcie stymulacji mikrokrążenia. Zabieg powoduje przyspieszenie drenażu zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra.
Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny.
Zabieg na jedną partię ciała trwa około 30 minut, a na całe ciało 45-50 minut.
Zalecana jest seria od 6 do 20 zabiegów, dwa lub trzy razy w tygodniu. Po zakończeniu serii zalecany jest jeden zabieg w miesiącu dla podtrzymania efektów.
Efekt zabiegowy :
-„redukcja” cellulitu (zmniejszenie jego widoczności),
-ujędrnienie skóry,
-wysmuklenie sylwetki, wymodelowanie,
-odmłodzenie naskórka,
-zabiegi te mają charakter relaksujący i doskonale niwelują stres,
-przywrócenie prawidłowego metabolizmu.
Dermomasaż brzuch 30 min. – 90zł
Dermomasaż brzuch, uda, pośladki 30min – 100zł Dermomasaż brzuch, uda, pośladki 40min – 130zł